MICE

Programy dla dowolnej liczby osób, do dowolnego zakątka na świecie.
Proponujemy pełną logistykę w zakresie organizacji konferencji i kongresów -doradztwo przy wyborze miejsca i terminu, sporządzenie budżetu, zarządzanie projektem, wynajem powierzchni wystawienniczej i wyposażenia multimedialnego, noclegi dla uczestników i gości, organizację czasu wolnego dla osób towarzyszących, usługi transportowe, usługi lokalnych przewodników, ubezpieczenia, organizację wiz, obsługę VIP, inne usługi na życzenie.
Nasz doświadczony i kreatywny zespół pomoże Państwu zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy lub event tak, aby były wyjątkowym wydarzeniem w życiu Państwa firmy.

O nas

Od początku powstania firmy Intour Polska jednym z naszych podstawowych celów był rozwój i doskonalenie, jak również dążenie do stałej poprawy technologii i know-how.
Zespól Intour Polska jest zespołem międzynarodowym i wielojęzycznym z udokumentowanym doświadczeniem w różnych sektorach turystyki i z różnych krajów europejskich, zapewniającym zrozumienie różnych kultur, sposobu życia i myślenia.

Więcej >>

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych

Polityka prywatności

Certyfikaty

pit member 2020 signal iduna 2020CERTYFIKAT 6

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę.

Wyślij!

mrot

pit

pct

© 2018 INTOUR POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by ITPRODESIGN

Search

FACEBOOK