PAKIETY DLA BIZNESU

Dla nas praca z Klientem korporacyjnym to codzienność.

Tworzymy oferty pakietowe, ale przede wszystkim oferty „szyte na miarę”, łącząc poszczególne składniki wyjazdów biznesowych w indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta pakiet usług dla biznesu.
Ułatwiamy życie w organizacji podróży służbowych.
Pakiety dla biznesu to: profesjonalne doradztwo, eksperci z wieloletnim doświadczeniem, zespół biegle władający językami obcymi, w tym rosyjskim, dysponujący nowoczesnymi narzędziami, dedykowany opiekun do obsługi firmy, całodobowa asysta telefoniczna, dostosowanie rezerwacji usług do polityki wyjazdów służbowych firmy, współpraca z wiarygodnym partnerem, płatność w Polsce, na podstawie faktury, kontrola wydatków, optymalizacja kosztów oraz indywidualne warunki współpracy.
Znamy specyfikę oraz realia rynków lokalnych. Znajomość nie tylko języka, ale także mentalności, kultury i zwyczajów pozwala nam działać na poszczególnych rynkach wyjątkowo skutecznie i niestereotypowo.
Zapewniamy pełną obsługę wizową, sprawnie i „bezboleśnie” przeprowadzamy Klienta przez procedury wizowe.
Współpraca z nami gwarantuje Państwu wymierne korzyści organizacyjne i finansowe oraz obsługę na najwyższym poziomie.

O nas

Od początku powstania firmy Intour Polska jednym z naszych podstawowych celów był rozwój i doskonalenie, jak również dążenie do stałej poprawy technologii i know-how.
Zespól Intour Polska jest zespołem międzynarodowym i wielojęzycznym z udokumentowanym doświadczeniem w różnych sektorach turystyki i z różnych krajów europejskich, zapewniającym zrozumienie różnych kultur, sposobu życia i myślenia.

Więcej >>

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych

Polityka prywatności

Certyfikaty

pit member 2020 signal iduna 2020CERTYFIKAT 6

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę.

Wyślij!

mrot

pit

pct

© 2018 INTOUR POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by ITPRODESIGN

Search

FACEBOOK