PAKIETY TURYSTYCZNE

Proponujemy wyjazdy do dowolnego kraju na świecie na zamówienie biur podróży, firm oraz Klientów indywidualnych.
Nasze oferty skonstruowane są indywidualnie zgodnie z potrzebami Klienta, jego oczekiwaniami i budżetem. Organizujemy wyjazdy grupowe jak i indywidualne , wysokobudżetowe z pełną oprawą i autorskim scenariuszem oraz niskobudżetowe z ciekawym programem, dopasowując się do preferencji Klienta i zakładanego celu wyjazdu.
Tworzymy ciekawe oferty pakietowe, ale przede wszystkim „szyte na miarę”, łącząc poszczególne składniki wyjazdów w indywidualnie dopasowany do potrzeb pakiet.
Zakres usług dostosowujemy do wymagań i oczekiwań określonych przez każdego Klienta.
Wśród szerokiego wachlarza usług turystycznych posiadamy bogatą ofertę hoteli – sprawdzonych, mających międzynarodowy charakter, zarówno luksusowych, jak i średniej klasy.

O nas

Od początku powstania firmy Intour Polska jednym z naszych podstawowych celów był rozwój i doskonalenie, jak również dążenie do stałej poprawy technologii i know-how.
Zespól Intour Polska jest zespołem międzynarodowym i wielojęzycznym z udokumentowanym doświadczeniem w różnych sektorach turystyki i z różnych krajów europejskich, zapewniającym zrozumienie różnych kultur, sposobu życia i myślenia.

Więcej >>

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych

Polityka prywatności

Certyfikaty

pit member 2020 signal iduna 2020CERTYFIKAT 6

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę.

Wyślij!

mrot

pit

pct

© 2018 INTOUR POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by ITPRODESIGN

Search

FACEBOOK