Konferencje i kongresy

Zapewniamy obsługę przedsięwzięć konferencyjnych międzynarodowych i na terytorium kraju, w dowolnym państwie na świecie dla każdej ilości uczestników.
Naszym celem jest przeprowadzanie działań dotyczących przygotowania i realizacji imprezy w taki sposób, aby odciążyć Organizatorów od wielomiesięcznych i pracochłonnych zadań, negocjacji, korespondencji, spotkań, pozwalając skupić się na merytorycznej stronie kongresu, konferencji i szkolenia.
Proponujemy pełną logistykę w zakresie organizacji konferencji i kongresów - doradztwo przy wyborze miejsca i terminu, sporządzenie budżetu, zarządzanie projektem, wynajem powierzchni wystawienniczej i wyposażenia multimedialnego, noclegi dla uczestników i gości, organizację czasu wolnego dla osób towarzyszących, usługi transportowe, usługi lokalnych przewodników, ubezpieczenia, organizację wiz, obsługę VIP, inne usługi na życzenie.
O sukcesie przedsięwzięcia decydują ludzie, którzy je realizują. Nasz doświadczony, energiczny i kreatywny zespół może pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Pomożemy Państwu zaplanować i zorganizować dowolny event tak, aby był wyjątkowym wydarzeniem w życiu Państwa firmy.
Na każdym etapie realizacji imprezy służymy całodobową pomocą, rozwiązując niespodziewane i nietypowe sytuacje.