Proponujemy pakiety usług dla uczestników targów, szkoleń i konferencji.
Organizujemy wyjazdy „szyte na miarę” dla wystawców oraz dla osób wizytujących. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu tak, aby nasz Klient mógł skupić się na najważniejszym – przygotowaniu do spotkań biznesowych.
Świadczymy usługi organizacji wyjazdu na imprezy dowolnej branży na całym świecie. Wśród naszych ofert znajdziecie Państwo również gotowe pakiety przygotowane na wybrane imprezy targowe.
Do naszych atutów należy specjalizacja w obsłudze na rynkach wschodnich, w tym kazachskim, białoruskim, rosyjskim, ukraińskim, azerskim, gruzińskim, uzbeckim. Nasz obszar działań obejmuje także rynki zachodnie m.in. włoski, niemiecki, szwedzki.
Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w pracy na wielu rynkach.

UWAGA! W przypadku nieprawidłowego otwierania się plików PDF prosimy zainstalować najnowszą wersję Adobe Reader.

Podkategorie

O nas

Od początku powstania firmy Intour Polska jednym z naszych podstawowych celów był rozwój i doskonalenie, jak również dążenie do stałej poprawy technologii i know-how.
Zespól Intour Polska jest zespołem międzynarodowym i wielojęzycznym z udokumentowanym doświadczeniem w różnych sektorach turystyki i z różnych krajów europejskich, zapewniającym zrozumienie różnych kultur, sposobu życia i myślenia.

Więcej >>

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych

Polityka prywatności

Certyfikaty

pit member 2020 signal iduna 2020CERTYFIKAT 6

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę.

Wyślij!

mrot

pit

pct

© 2018 INTOUR POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by ITPRODESIGN

Search

FACEBOOK