SANKT - PETERSBURG - CITYBREAK 4 DNI

Ermitaż * Twierdza Pietropawłowska * rejs statkiem po rzece Newie * Sobór św. Izaaka * Miedziany Jeździec * Cypel wyspy Wasilewskiej * Krążownik „Aurora” * Sobór Kazański * Carskie Sioło * Peterhof *

 

 

Szczegółowy plan wycieczki

ZADAJ PYTANIE 

razvod mostov

 

Typ dojazdu: samolot

Wyżywienie: śniadania

     

Cena ludzik od:  1199 PLN 

   

1 dzień

Przelot do Sankt Petersburga. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na spacer po Newskim Prospekcie, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie miasta: ławra Aleksandra Newskiego, Monastyr Smolny, krążownik Aurora, Teatr Maryjski, Pałac Michajłowski, Pole Marsowe, sobór Zbawiciela na Krwi, Pałac Marmurowy, sobór Kazański. Po południu we własnym zakresie zwiedzanie Ermitażu - jednego z najsłynniejszych muzeów świata, ze wspaniałą kolekcją malarstwa. Powrót do hotelu, nocleg.

 3 dzień

Śniadanie. Fakultatywnie przejazd do Peterhofu, słynącego ze wspaniałej rezydencji wzniesionej przez cara Piotra Wielkiego nad samą Zatoką Fińską. Powrót do Sankt Petersburga. Wieczorem, fakultatywnie – rejs statkiem po kanałach miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

 4 dzień

Śniadanie. Fakultatywnie przejazd do Carskiego Sioła – zwiedzanie Pałacu Jekaterynskiego z Bursztynową komnatą. Powrót do Sankt Petersburga. Fakultatywnie zwiedzanie Twierdzy Pietropawłowskiej z soborem św. Piotra i Pawła. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Świadczenia

Cena obejmuje:

zakwaterowanie: 4 noclegi, hotele **/*** w centrum Sankt-Petersburga - pokoje 2 os. z łazienką, wyżywienie: 4 śniadania, ubezpieczenie KL – rozszerzone o choroby przewlekłe i nowotworowe, NNW i BP, składkę na Turystyczny fundusz Gwarancyjny, podatek vat marża.

Cena nie obejmuje:

Biletu lotniczego na trasie Warszawa-Sankt-Petersburg-Warszawa, biletów wstępu, przewodników lokalnych, wypożyczenia zestawów Tourist Guide System, komunikacji lokalnej, kosztów programowych. Orientacyjny koszt pakietu ok. 120 euro płatne obligatoryjnie pilotowi. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Wizy rosyjskiej; koszt 320 zł - płatne przy wykupie wycieczki. Dopłata do pokoju jednoosobowego - 699 PLN

 

Uwagi

W trakcie wyjazdu konieczny paszport z ważną wizą rosyjską! Na 28 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumentację wizową (szczegóły dostępne w biurze).

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 2,5 % ceny wyjazdu).

Program ramowy - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.

 

Terminy i ceny

 

Termin

Cena

16.05-19.05.2020

1199 PLN

12.07-15.07.2020

1399 PLN

09.08-12.08.2020

1399 PLN

21.09.-24.09.2020 1199 PLN

 

 

Informacje praktyczne

 

Wjazd do Federacji Rosyjskiej odbywa się na podstawie ważnej wizy.

Wymiany pieniędzy można dokonywać bez ograniczeń w bankach i kantorach. Bankomaty przyjmują karty płatnicze światowych sieci. Na terenie Rosji , w dużej części placówek kulturalnych (muzea, teatry, galerie sztuki),  obowiązuje zróżnicowanie cen dla obywateli miejscowych i cudzoziemców.

Od 01.06.2013 r. w Rosji obowiązuje zakaz palenia w obiektach publicznych (w tym m.in. na dworcach, peronach, w obiektach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, na plaży) poza miejscami do tego wyznaczonymi oraz w odległości 15 m od wejść do nich. Za jego naruszenie grozi grzywna.

 

Mapa

or Map

Rezerwuj!

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali już Państwo odpowiednią dla siebie imprezę, rezerwacji można dokonać:

 

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania?

Zbierz grupę znajomych, rodzinę, kolegów z pracy, czy szkoły. Napisz e-mail, zadzwoń a przygotujemy wyjazd zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.   Nie zwlekaj!   Rezerwuj już dziś!