SANKT-PETERSBURG - 6 DNI

Ermitaż * Miedziany Jeździec * Twierdza Pietropawłowska  * rejs statkiem po rzece Newie * Sobór św. Izaaka * Cypel wyspy Wasilewskiej  * Krążownik „Aurora” * Sobór Kazański * Carskie Sioło * Peterhof *

Szczegółowy plan wycieczki

ZADAJ PYTANIE 

petersburg

 

Typ dojazdu: autokar

Wyżywienie: śniadania

     

Cena ludzik od:  1789 PLN 

   

1 dzień

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd na nocleg tranzytowy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

2 dzień

Wykwaterowanie, wczesny wyjazd do Sankt Petersburga (śniadanie w formie suchego prowiantu), przejazd przez Litwę, Łotwę, Estonię do Rosji. Przyjazd do Sankt Petersburga w godzinach późnowieczornych, obiadokolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

 3 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Sankt Petersburga : Twierdza Pietropawłowska z Soborem św. Piotra i Pawła, w którym znajdują się groby carów, od Piotra Wielkiego do Mikołaja II, przejazd do Puszkina - zwiedzanie Wielkiego Pałacu Jekateryńskiego w Carskim Siole wraz z Bursztynową Komnatą. Przejazd do Peterhofu - letniej rezydencji carskiej założonej przez Piotra I, zwiedzanie Parku Dolnego. Przejazd do Sankt Petersburga, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

 4 dzień

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Sankt Petersburga: Sobór Izaaka - największa świątynia Sankt Petersburga, Cypel Wyspy Wasilewskiej, Miedziany Jeździec - pomnik Piotra I, fakultatywnie rejs statkiem rzekami i kanałami "Wenecji Północy", przejazd Newskim Prospektem, obiadokolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, dalsze zwiedzanie Sankt Petersburga: Pałac Zimowy wraz Ermitażem - jednym z największych i najbogatszych muzeów świata, Plac Pałacowy z kolumną Aleksandra I, Gmach Sztabu Generalnego oraz Gmach Admiralicji, Sobór Kazański, Cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego - "Cerkiew na Krwi", Marsowe Pole, Pałac Marmurowy. W godzinach wieczornych odjazd w kierunku granicy, nocny przejazd do Polski.

6 dzień

Przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Cena obejmuje:

zakwaterowanie: 4 noclegi, hotele **/*** w centrum Sankt-Petersburga - pokoje 2 os. z łazienką, wyżywienie: 4 śniadania, ubezpieczenie NNW, KL, BP., składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, podatek vat marża

Cena nie obejmuje:

biletów wstępu, przewodników lokalnych, wypożyczenia zestawów Tourist Guide System, komunikacji lokalnej, kosztów programowych. Orientacyjny koszt pakietu ok. 120 euro płatne obligatoryjnie pilotowi. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników, wizy rosyjskiej; Wizy rosyjskiej; koszt 320 zł - płatne przy wykupie wycieczki.

Uwagi

W trakcie wyjazdu konieczny paszport z ważną wizą rosyjską! Na 28 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumentację wizową (szczegóły dostępne w biurze).

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).

Program ramowy - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.

 

Terminy i ceny

Termin

Cena

02.07-07.08.2020

1789 PLN

20.08-25.08.2020 1859 PLN

Informacje praktyczne

Wjazd do Federacji Rosyjskiej odbywa się na podstawie ważnej wizy (wizy do Rosji)

Wymiany pieniędzy można dokonywać bez ograniczeń w bankach i kantorach. Bankomaty przyjmują karty płatnicze światowych sieci. Na terenie Rosji, w dużej części placówek kulturalnych (muzea, teatry, galerie sztuki),  obowiązuje zróżnicowanie cen dla obywateli miejscowych i cudzoziemców.

 Od 01.06.2013 r. w Rosji obowiązuje zakaz palenia w obiektach publicznych (w tym m.in. na dworcach, peronach, w obiektach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, na plaży) poza miejscami do tego wyznaczonymi oraz w odległości 15 m od wejść do nich. Za jego naruszenie grozi grzywna.

Mapa

or Map

Rezerwuj!

Jak zapisać się na wycieczkę?

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali już Państwo odpowiednią dla siebie imprezę, rezerwacji można dokonać:

·        telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu (+48) 22 4390510-19  pn-pt w godz. 08.00-17.00

·        wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

·        osobiście w naszym biurze w Warszawie przy ul. Jana Rosoła 48D lub u Agenta (biura agentów)

 

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania?

Zbierz grupę znajomych, rodzinę, kolegów z pracy, czy szkoły. Napisz e-mail, zadzwoń a przygotujemy wyjazd zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.   Nie zwlekaj!   Rezerwuj już dziś!