MOSKWA CITYBREAK – 4 DNI

Plac  Czerwony * Kreml* Cerkiew Cyryla Błogosławionego* Sobór Chrystusa Zbawiciela * Galeria Tretiakowska* Wzgórza Worobiowe * Klasztor  Nowodziewiczy*

Szczegółowy plan wycieczki

ZADAJ PYTANIE 

 moskwa city

 

Typ dojazdu: samolot

Wyżywienie: śniadania

     

Cena ludzik od:  1499 PLN 

   

1 dzień

Odprawa na lotnisku w Warszawie i przelot do Moskwy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Krótki odpoczynek. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Plac Czerwony, Sobór Wasyla Błogosławionego, Mauzoleum Lenina (w miarę dostępności), Sobór Chrystusa Zbawiciela, Klasztor i Cmentarz Nowodziewiczy, Wzgórza Worobiowe. Spacer po słynnej ulicy Arbat. Powrót do hotelu. Nocleg.

 2 dzień

Po śniadaniu, dla chętnych, faktultatywnie przejazd na zwiedzanie Sergijew Posad – „rosyjskiej Częstochowy”, zwiedzanie ławry Trójcy Świętej z XVI w. z relikwiami św. Sergiusza Radoneżskiego. Czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg. 

 3 dzień

Po śniadaniu przejazd metrem do centrum i zwiedzanie Kremla: sobór Zaśnięcia M.B, sobór Archangielski, Dzwonnica Iwana Wielkiego, Car- dzwon, Car-armata. Zwiedzanie Skarbca i Zbrojowni Kremlowskiej: kosztowności, drogocenne kamienie, insygnia władzy carskiej, trony, karety, dary poselskie, stroje koronacyjne. Po wyjściu z Kremla: Ogród Aleksandrowski, Grób Nieznanego Żołnierza i Plac Maneżowy. Możliwość wejścia do GUM-u (ekskluzywnego pasażu handlowego) -  niezwykłe stacje moskiewskiego metra, spacer po Arbacie. Powrót do hotelu. Nocleg.

 4 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, czas wolny uzależniony od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

 

Świadczenia

Cena obejmuje:

 zakwaterowanie: 3 noclegi, hotele *** - pokoje 2 os. z łazienką, wyżywienie: 3 śniadania, ubezpieczenie NNW, KL, BP, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, podatek vat marża.

Cena nie obejmuje:

 Biletu lotniczego na trasie Warszawa-Moskwa-Warszawa, biletów wstępu, przewodników lokalnych, komunikacji lokalnej, kosztów programowych. Orientacyjny koszt pakietu ok. 120 euro płatne obligatoryjnie pilotowi. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykupienia biletów na spektakl do wybranego teatru (w tym Bolshoy) lub cyrku.

 

Uwagi

 W trakcie wyjazdu konieczny paszport z ważną wizą rosyjską!  Na 28 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumentację wizową (szczegóły dostępne w biurze).

 Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).

 Program ramowy - kolejność zwiedzania może ulec  zmianie. W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.

 

Terminy i ceny

 

Termin

Cena

01.05-04.05.2020

1599 PLN

20.06-23.06.2020

1599 PLN

22.08-25.08.2020

1499 PLN

05.09-08.09.2020

1399 PLN

 

Informacje praktyczne

 

Wjazd do Federacji Rosyjskiej odbywa się na podstawie ważnej wizy (wizy do Rosji)

Wymiany pieniędzy można dokonywać bez ograniczeń w bankach i kantorach. Bankomaty przyjmują karty płatnicze światowych sieci. Na terenie Rosji , w dużej części placówek kulturalnych (muzea, teatry, galerie sztuki),  obowiązuje zróżnicowanie cen dla obywateli miejscowych i cudzoziemców.

Od 01.06.2013 r. w Rosji obowiązuje zakaz palenia w obiektach publicznych (w tym m.in. na dworcach, peronach, w obiektach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, na plaży) poza miejscami do tego wyznaczonymi oraz w odległości 15 m od wejść do nich. Za jego naruszenie grozi grzywna.

 

Mapa

or Map

 

Rezerwuj!

 

Jak zapisać się na wycieczkę?

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali już Państwo odpowiednią dla siebie imprezę, rezerwacji można dokonać:

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania?

Zbierz grupę znajomych, rodzinę, kolegów z pracy, czy szkoły. Napisz e-mail, zadzwoń a przygotujemy wyjazd zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.   Nie zwlekaj!   Rezerwuj już dziś!