SYLWESTER W MOSKWIE – 4 DNI

Plac Czerwony * Kreml* Cerkiew Cyryla Błogosławionego* Sobór Chrystusa Zbawiciela * Galeria Tretiakowska* Wzgórza Worobiowe * Klasztor Nowodziewiczy*

Szczegółowy plan wycieczki

ZADAJ PYTANIE 

 moskwa sylwester

 

Typ dojazdu: samolot

Wyżywienie: śniadania

     

Cena ludzik od:  799 PLN 

   

1 dzień

Odprawa na lotnisku w Warszawie i przelot do Moskwy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Nocleg.

 2 dzień

Śniadanie. Wycieczka objazdowa po Moskwie: Plac Czerwony, cerkiew Wasyla Błogosławionego, Muzeum Historyczne, Mauzoleum Lenina (z zewnątrz), Dom Towarowy GUM. Następnie przejazd wybrzeżem Sofijskim, panorama na Worobiowych Wzgórzach, cerkiew Chrystusa Zbawiciela. Przejazd do klasztoru Nowodziewiczego (bez wstępu), cmentarz Nowodziewiczy, na którym pochowani są m.in. M. Bulhakow, W. Wysocki, M. Gogol i wiele innych znanych osobistości. Po południu powrót do hotelu. W godzinach wieczornych przejazd do centrum miasta na przywitanie Nowego Roku, gdzie odbywają się huczne zabawy i koncerty. Dla chętnych istnieje możliwość wcześniejszego wykupienia kolacji sylwestrowej w jednej z moskiewskich restauracji. Powrót do hotelu na własną rękę. Nocleg.

 3 dzień

Późne śniadanie. Przejazd metrem na dalsze zwiedzanie miasta. Kreml z Soborami, Zbrojownia z kolekcją koron carskich, tronów carskich, car-armata oraz car-dzwon. Przejazd metrem i zwiedzanie najokazalszych stacji metra Moskiewskiego, spacer po słynnej ulicy - Arbat.

Powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, czas wolny uzależniony od godzin wylotu, transfer na lotnisko, przelot do Polski.

 

 Świadczenia

Cena obejmuje:

zakwaterowanie: 3 noclegi, hotele *** - pokoje 2 os. z łazienką, wyżywienie: 3 śniadania, ubezpieczenie NNW, KL, BP, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 Cena nie obejmuje:

Biletu lotniczego na trasie Warszawa-Moskwa-Warszawa, biletów wstępu, przewodników lokalnych, komunikacji lokalnej, kosztów programowych. Orientacyjny koszt pakietu ok. 120 euro płatne obligatoryjnie pilotowi. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników.

 Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykupienia biletów na spektakl do wybranego teatru (w tym Bolshoy) lub cyrku.

 

Uwagi

W trakcie wyjazdu konieczny paszport z ważną wizą rosyjską! Na 28 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do biura dokumentację wizową (szczegóły dostępne w biurze).

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).

Program ramowy - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.

Terminy i ceny

 

Termin

Cena

29.12.2020-01.01.2021

799 PLN

 

Informacje praktyczne

 

Wjazd do Federacji Rosyjskiej odbywa się na podstawie ważnej wizy (wizy do Rosji)

Wymiany pieniędzy można dokonywać bez ograniczeń w bankach i kantorach. Bankomaty przyjmują karty płatnicze światowych sieci. Na terenie Rosji , w dużej części placówek kulturalnych (muzea, teatry, galerie sztuki),  obowiązuje zróżnicowanie cen dla obywateli miejscowych i cudzoziemców.

Od 01.06.2013 r. w Rosji obowiązuje zakaz palenia w obiektach publicznych (w tym m.in. na dworcach, peronach, w obiektach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, na plaży) poza miejscami do tego wyznaczonymi oraz w odległości 15 m od wejść do nich. Za jego naruszenie grozi grzywna.

 

Mapa

or Map

Rezerwuj!

 

Jak zapisać się na wycieczkę?

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i wybrali już Państwo odpowiednią dla siebie imprezę, rezerwacji można dokonać:

Nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania?

Zbierz grupę znajomych, rodzinę, kolegów z pracy, czy szkoły. Napisz e-mail, zadzwoń a przygotujemy wyjazd zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.   Nie zwlekaj!   Rezerwuj już dziś!